DJ KaBi rozpoczyna sezon…

dj Kabi

Sezon uroczystości 2016 przez DJ KaBi został oficjalnie rozpoczęty i zaczął się od studniówki V L.O. w Bydgoszczy, która to uroczystość odbyła się w Hotelu City. Przygotowania licealistów do Poloneza pod czujnym okiem kadry naukowej w której miałem przyjemność uczestniczyć budziły olbrzymi podziw. Uczniowie podczas prób wykazali się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Sama zabawa miała charakter szalonej dyskoteki obfitującej w przeboje lat 60tych, 80tych, 90tych i współczesnych. Grane były przeboje polskie i zagraniczne, zarówno w wersjach oryginalnych jak i coverach. Mile byłem zaskoczony jaki szerokie spektrum muzyczne ma dzisiejsza młodzież. Uczniowie świetnie bawili się przy każdym utworze muzycznym a królowały nieśmiertelne lata 80! Podczas studniówki nie można zapomnieć także o kadrze nauczycielskiej, którzy świetnie odnaleźli się wśród bawiącej młodzieży. Studniówka na ponad 200 osób to olbrzymie wyzwanie logistyczne i techniczne, któremu każdy profesjonalny DJ musi podołać. Podczas tak dużej zabawy nie należy bagatelizować kwestii nagłośnienia oraz oświetlenia sali. Nie bez znaczenia ma odpowiedni dobór repertuaru muzycznego. Rolą DJ’a jest sprawić aby każdy uczestnik zabawy usłyszał coś dla siebie niezależnie od wieku i rodzaju uroczystości.

Wspaniała atmosfera i niekończące się tańce trwały do 5 rana, a młodzież nadal chciała więcej. Jednak wszystko co piękne kiedyś się kończy, ale ta uroczystość zapadnie mi na długo w pamięci. Tak rozpoczęty sezon dla każdego DJ’a to olbrzymia frajda i życzę sobie oraz innym kolegom z branży aby każdy rok zaczynał się od takiej zabawy.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować licealistom, kadrze pedagogicznej oraz wszystkim zaproszonym gościom za rewelacyjną atmosferę oraz wybór DJ’a Kabi na osobę prowadzącą studniówkę V L.O. w Bydgoszczy.

Posted on 20 lutego 2016 in Porady, Pozostałe uroczystości

Back to Top