Wesele Pauliny i Piotra, czyli jak to wszystko zorganizować

Wesele Pauliny i Piotra odbyło się dnia 23.07.2016 r. w Chomiąży Szlacheckiej w Restauracji Herbarium Hotel&Spa. Przygotowanie ślubu i wesela została powierzona Grupie Ślubnej z Bydgoszczy oraz partnerom należącym tej grupy, do której i ja należę. Przygotowanie tak dużej uroczystości to wielkie wyzwanie logistyczne dla organizatorów, ale także i dla mnie. Odpowiedni dobór repertuaru muzycznego, tak aby trafić w gusta Młodych oraz ich gości to 80% sukcesu, a pozostałe 20% to prowadzenie samej uroczystości, animacje i oczepiny. Także i przy tym weselu Para Młodych postawiła na nowoczesność i przystała na moje propozycje. Każdy Dj na wesele pamięta o tym że jest to najważniejszy dzień w życiu Młodych i zrobi wszystko, aby ten wyjątkowy dzień w ich życiu oraz zaproszonych gości utkwił na długie lata.

W przypadku repertuaru muzycznego postawiłem na utwory mieszane z różnych lat, które idealnie dopasowane były do przedziału wiekowego zaproszonych gości. Wybór utworów nie pozostawiłem przypadkowi, ponieważ już na etapie przygotowań stworzyłem wyselekcjonowaną listę utworów muzycznych, dzięki którym wszyscy goście niezależnie od wieku wyśmienicie się bawili. Dalsza część uroczystości, to oczywiście tort, podziękowanie dla rodziców oraz oczepiny. Te ostatnie zostały przeprowadzone bardzo sprawnie, bez zbędnego przedłużania się w czasie oraz w nowoczesnym stylu. Darmo było szukać na prowadzonych przeze mnie oczepinach dwuznacznych i niesmacznych zabaw, które mogą wprowadzić w zakłopotanie Pare Młodą i weselników. Podobnie było z podziękowaniem dla rodziców, które nie zostały przeprowadzone w standardowy sposób na tzw. beksę ale żartobliwie i z przymrużeniem oka-jestem pewien że ta forma wszystkim bardzo się spodobała.

Drodzy Narzeczeni… Jeżeli szukacie dj na wesele w Bydgoszczy, okolicach lub nawet na terenie całego kraju skontaktujcie się ze mną, lub umówcie się na konsultacje i powierzcie zorganizowanie swojego wymarzonego dnia Grupie Ślubnej i ich partnerom. Dzięki takim konsultacjom dowiesz się wielu interesujących rzeczy i unikniesz niepotrzebnych rozczarowań i przykrości. Powierzenie organizacji i prowadzenia wesela zawodowcom, to Twój spokój i radość zaproszonych gości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mojej pracy w Grupie Ślubnej, zapraszam do przeczytania kilku zdań na mój temat klikając TU.

Posted on 25 lipca 2016 in Porady, Wesela

Back to Top