Podsumowanie roku 2016

Podsumowanie roku 2016 to setki godzin spędzonych wśród wyjątkowych ludzi, w niezwykłej atmosferze i podniosłych chwilach. Dziesiątki wesel, osiemnastek i imprez okolicznościowych a każda z tych uroczystości była inna i wyjątkowa. To także ciężka praca, która przynosi mi olbrzymią ilość radości i satysfakcji. Miarą sukcesu każdego DJ’a jest liczba zadowolonych klientów i osób uczestniczących w tych uroczystościach.
Rok 2016 dla mnie to zdecydowanie zwiększona liczba uroczystości okolicznościowych, świadczy to iż domówki przeniosły się na parkiet i zawitały także do restauracji. Teraz standardem uroczystości odbywającej się w restauracji jest nie tylko Dj na wesele, ale także na imprezach rocznicowych, osiemnastakach i innego rodzaju uroczystościach okolicznościowych.

Podsumowując rok 2016, to także setki przejechanych kilometrów i wiele nowo poznanych osób, lokali i restauracji. Jednym z takich miejsc była Stara Stodoła w Olszewce. Rewelacyjne miejsce którego wcześniej nie znałem okazało się bardzo wyjątkowe, prowadzone przez bardzo sympatyczne małżeństwo. Miejsce to ma ciekawą historię powstania, a co najważniejsze jest oazą dla wszystkich golfistów, także tych z zagranicy.

Kolejnym miejscem o którym warto wspomnieć jest Restauracja Herbarium z którym było związane ważne i duże przedsięwzięcie  związane z Grupą Ślubną z Bydgoszczy. W tym miejscu pragnę wszystkim polecić to miejsce nie tylko na wesele, ale także na niedzielny obiad lub spacer. Relacja fotograficzna oraz krótki film z tego miejsca i wydarzenia już wkrótce na stronie DJ na wesele Bydgoszcz.

Rok 2016 to także powiększenie oferty o foto budkę, wytwornicę ciężkiego dymu i nawiązanie współpracy z DJ Quattro którego pasja do muzyki, profesjonalizm i zaangażowanie są równe mojemu. Na temat podjętej współpracy i zadaniu którym wspólnie się zajęliśmy już niebawem.

W mijającym 2016 roku zostało wymienione całkowicie oświetlenie. Zakupionych zostało 8 ruchomych głów o mocy 125 watów każda, co daje jak łatwo policzyć 1000 watów!!! Obecnie w ofercie znajduje się 4 lub 8 ruchomych głów. Oświetlenie to może sprostać każdemu lokalowi a nawet hali.

Jakie plany na przyszły rok?
Plany te obejmują całkowitą wymianę nagłośnienia, konsoli oraz poszerzenie oferty także o innowacyjne technologie niedostępne jeszcze w Bydgoszczy.

Podsumowanie roku 2016 pragnę zakończyć składając wszystkim moim Klientom, znajomym, przyjaciołom, właścicielom restarauracji,menadżerom i wszystkim pracownikom bez których żadna uroczystość by się nie odbyła…. Do siego roku !!

 

Posted on 30 grudnia 2016 in sylwester

Share the Story

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top