Rok 2017 na dobre rozpoczęty

Rok 2017 z DJ Kabi Bydgoszcz

Rok 2017 na dobre rozpoczęty, to kolejny pracowity rok w którym pojawią się wesela, poprawiny, 18stki, imprezy urodzinowe, rocznicowe, firmowe i integracyjne. Rok 2017, to także czas wielu zmian, w którym zmienił się min. sprzęt, oświetlenie a także wizerunek DJ KaBi Bydgoszcz dostosowany do obecnie panujących trendów.
Ten rok to także dokształcanie się, które związane jest z kolejną edycją programu „Nowa Jakość Rozrywki” gdzie będę uczył się nowych animacji, zabaw integracyjnych oraz zumby! Ciągłe pogłębianie wiedzy z zakresu prowadzenia imprez okolicznościowych, jest gwarancją realizacji zlecenia na najwyższym poziomie. Twoje wesele nie musi być podobne do innych, oczepiny nie muszą być oklepane i nudne, a podziękowanie dla rodziców nie zawsze musi kończyć się łzami.

W tym roku podjąłem także współpracę z fotografem, a wszystko po to by klient miał możliwość większego wyboru z pośród sprawdzonych fachowców, za których osobiście ręczę.

Pomimo tylu zmian w nowym 2017 roku, poszerzenia oferty i zainwestowaniu w sprzęt najwyższej jakości, jedno pozostało bez zmiany-cena. Oferta cenowa za wesele, poprawiny, 18stki oraz inne uroczystości w dalszym ciągu pozostała bez zmian. W dalszym ciągu klient ma wpływ na końcową cenę wybierając dla siebie odpowiedni pakiet i dodatki, takie jak: ciężki dym, dekoracja sali weselnej światłem lub projektor gobo.

Oczywiście wszystkie zainteresowane osoby, które planują swój ślub, poprawiny lub inną uroczystość, zachęcam do kontaktu telefonicznego lub niezobowiązującego spotkania, na którym przedstawię szczegóły mojej oferty. Zapraszam także do śledzenia mojego profilu na Facebooku

Posted on 31 stycznia 2017 in Porady, Wesela

Share the Story

About the Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top