Impreza karnawałowa w Restauracji Pod Dębem

Impreza karnawałowa w Restauracji Pod Dębem

Impreza karnawałowa w Restauracji Pod Dębem odbyła się 4 lutego 2017 roku. Zabawę można określić jednym słowem – rewelacyjna! Jednak ten wieczór był troszeczkę inny od pozostałych imprez z DJ KaBi Bydoszcz. Dlaczego? Ponieważ dla wszystkich uczestników zabawy karnawałowej, przygotowałem kilka niespodzianek. Po pierwsze uroczystość prowadziłem w duecie z DJ Quattro, gdzie realizuje wspólnie większe projekty, pod drugie zaprosiłem fotografa i kamerzystę, a konkretnie dwie Panie ze Studia Element z którymi od początku tego roku nawiązałem współpracę i po trzecie zabawa nie ograniczała się jedynie do tańca, ale także do wspólnych zabaw i animacji z gośćmi. Dzięki obecności Pań ze Studia Element, zabawa została uwieczniona na materiałach foto-wideo, a goście będą mieli z imprezy karnawałowej w Restauracji Pod Dębem wspaniałą pamiątkę.

Jak przystało na zabawę karnawałową, nie zabrakło największych przebojów z lat 60, 80 ale także współczesne, największe przeboje polskie i zagraniczne. Z całą pewnością każdy znalazł coś dla siebie, a potwierdzeniem tego faktu był zapełniony parkiet bawiącymi się gośćmi.

Od strony technicznej w projekcie zastosowaliśmy dekorację światłem sali, gdzie reflektorami oświetliliśmy okna restauracji, ponadto użyliśmy osiem ruchomych głów marki evolight oraz laser animacyjny. Wykorzystane tego typu oświetlenie sprawiło iż każdy mógł poczuć się jak w klubie lub dyskotece.

Szczególne podziękowanie należą się całemu personelowi Restauracji Pod Dębem, a także wszystkim osobom uczestniczącym w realizacji zabawy.

Być może kolejna impreza karnawałowa w Restauracji Pod Dębem odbędzie się z naszym udziałem już za rok, na którą dzisiaj wszystkie chętne osoby zapraszam.

Posted on 5 lutego 2017 in Pozostałe uroczystości

Back to Top