Dj warsztaty

certyfikat DJ KaBi

Dj warsztaty , czyli pogłębianie swojej wiedzy z zakresu prowadzenia wesel, estetyki pracy DJ’a i wodzireja, nagłośnienia imprez okolicznościowych oraz wiele, wiele więcej było tematem trzy dniowego szkolenia, które odbyło się od 17-19 marca w Ostrzeszowie w którym miałem zaszczyt uczestniczyć.

Praca Dja i wodzireja weselnego to nie tylko odtwarzanie muzyki zza parawanu oddzielającego go od bawiących się weselników, to znacznie więcej. Niestety gro osób mianujących się wodzirejami jest odmiennego zdania i nigdy w takich, czy innych szkoleniach nie brała udziału przez co ich podejście do tematu wesel zatrzymało się na etapie lat 70-80 ubiegłego wieku lub wiedzy zaczerpniętej z krótkich filmów zamieszczonych na youtube. Nie ma nic bardziej mylnego, jak bycie w przeświadczeniu że wie się już wszystko!


„Co najwyżej można się spodziewać od życia odrobiny wiedzy o sobie samym, która przychodzi za późno i jest źródłem niewyczerpanych żalów.” – Joseph Conrad


Choć tematem przewodnim tegorocznych warsztatów były wesela, nie zabrakło nauki zumby, a także tematyki nagłośnienia, oświetlenia a także estetyki pracy  DJ’a&Wodzireja. Tegoroczne szkolenie zostało powierzone najlepszym w kraju Dj’om, wodzirejom i animatorom, min. Wodzirej202, Wodzirej Miron, a także Damian Nowaczyk, Tomasz Koczorowski oraz gość specjalny, legenda polskiego radia Bogdan Fabiański który znany jest min. z Radia Zet Gold.

Podczas tegorocznych warsztatów nie udało się uniknąć tematu najczęściej wpisywanej frazy w wyszukiwarkach internetowych, czyli „dj na wesele cena”. Zasadniczo jest to temat na oddzielny post, jednakże DJ warsztaty pozwoliły określić wspólny mianownik

Kolejne DJ warsztaty już za rok, a co za tym idzie moje obowiązkowe stawiennictwo, a wszystko po to by dostarczyć wszystkim moim klientom „Nowej jakości rozrywki”.

Posted on 10 kwietnia 2017 in Porady

Back to Top