Saksofon i DJ KaBi Bydgoszcz, to połączenie starego z nowym

Saksofon i DJ KaBi Bydgoszcz

Saksofon i DJ to ostatnio często spotykane połączenie, które znalazło się także w mojej ofercie. LadySax & DJ Kabi Bydgoszcz to połączenie muzyki na żywo oraz DJ’a które uświetni Twoje wesele, studniówkę, imprezę firmową oraz inne uroczystości w których muzyka jest nieodłącznym elementem dobrej zabawy.

Miło mi poinformować iż od miesiąca czerwca 2017 roku w mojej ofercie jest także gra na saksofonie na żywo. W kilku zdaniach postaram się scharakteryzować moją ofertę, a także przedstawić Państwu osobę Moniki Falender czyli LadySax.

Monika Falender – dyplomowana nauczycielka i muzyk. Absolwentka wydziału Prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz wydziału Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Saksofonistka altowa i sopranowa, flecistka, nauczycielka, muzyk sesyjny. Dzięki wieloletniej pracy pedagogicznej i świetnemu podejściu do młodzieży osiąga bardzo dobre wyniki w nauczaniu gry na instrumentach. Wieloletnia praktyka w kierowaniu orkiestrą dętą ochotniczej straży pożarnej w Nakle nad Notecią oraz koncerty w kraju i na świecie składają się na bogate doświadczenie muzyczne. Współpracowała z zespołami Jazz Big Band 75 i Eljazz Big Band z Bydgoszczy oraz orkiestrami dętymi: Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, Zespołu Szkół Elektronicznych, Kcyńska orkiestrą dętą, Szamocińską orkiestrą dętą oraz z pianistą z Warszawy Łukaszem Gallasem.

Gra na saksofonie w wykonaniu Moniki Falender uświetniła już kilkadziesiąt ślubów zarówno w kościele jak i na sali weselnej, a teraz jest już dostępna wraz z DJ KaBi Bydgoszcz. Efekty naszej wspólnej pracy, będzie można zobaczyć na przygotowywanym przez Studio Element z Bydgoszczy krótkim filmie. Teraz zachęcam do zapoznania się zaledwie z próbką umiejętności Moniki na Jej oficjalnej stronie, której link znajduje się tutaj.

Już dzisiaj możemy pochwalić fantastycznym komentarzem naszych pierwszych klientów, którzy skorzystali z naszej połączonej oferty, a który to komentarz poniżej cytuje.

„Bardzo ale to bardzo chcieliśmy podziękować DJ Kabi i LadySax , za prowadzenie Naszego wesela, za miłą atmosferą którą stworzyli.”

Sebastian Kucharski

Saksofon i DJ KaBi, to zupełnie nowa jakość rozrywki dostępna już w Bydgoszczy, na terenie całego województwa a także kraju. Zachęcam wszystkie zainteresowane osoby, do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na mojej stronie.

Zaskocz swoich gości już dziś!
DJ KaBI Bydgoszcz&LadySax Monika Falender

Posted on 6 czerwca 2017 in Wesela

Back to Top