Weselne szaleństwo na uroczystościach z DJ&Wodzirej KaBi

Weselne szaleństwo na uroczystościach z DJ&Wodzirej KaBi to mnóstwo pozytywnej energii, która towarzyszy wszystkim od początku do końca.

Wesela z moim udziałem są pełne fantastycznych pomysłów, które mają sprawić aby każdy poczuł się wyjątkowo. Wszystkie uroczystości realizowane są przy pomocy sprzętu z półki premium. Takie wyposażenie ma zapewnić ciągłą i nie przerwaną pracę, a dwu osobowy skład usługę na najwyższym poziomie.

Na weselach z moim udziałem pojawiają się różnego rodzaju „gwiazdy” z polskiej sceny muzycznej, co widać na dołączonym do tekstu filmu. Gwiazdą tego wesela był znany wszystkim Sławomir z jego największym hitem! Ale to wesele napędzały także inne gwiazdy, oraz superbohaterzy.

Dodanie tego rodzaju akcentów, a także wykorzystanie różnego rodzaju przebrań i gadżetów ma sprawić aby Twoje wesele był charakterystyczne i lepsze od innych. Nie ma nudy i schematycznego działania. Filmami ze swojego wesela będziesz mógł pochwalić się każdemu, przez co staniesz się inspiracją dla innych.

Zapraszam do zapoznania się z moimi materiałami na Instagram’ie, Facebook’u, kanale Vimeo i Youtube.

 

Posted on 5 września 2018 in Wesela

Back to Top