DJ KaBi Bydgoszcz Doceniony!

Certyfikat

DJ KaBi Bydgoszcz, kolejny raz doceniony i wyróżniony – tym razem przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Rok 2023 zaczął się dla mnie fantastyczną nowiną, jaką jest pozostanie patronem honorowym PSKŚ. Dzięki współpracy podczas organizacji imprez i wesel z …………………, wkład jaki KaBi wniósł w prowadzenie uroczystości znalazł swoje odzwierciedlenie w postaci otrzymanego certyfikatu.

Żeby czytający ten wpis podzielił ze mną entuzjazm z posiadania certyfikatu, trzeb wyjaśnić czym jest Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Dlatego w poniższej części pozwolę sobie na umieszczenie kilku cytatów pochodzących ze strony PSKŚ.

Głównym celem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych jest integracja środowiska konsultantów ślubnych, w szczególności wokół idei podnoszenia standardów wykonywanych przez nich usług.

Stowarzyszenie jest reprezentacją firm oferujących kompleksową organizację ślubu i wesela, prowadzoną przez konsultantów ślubnych i dla konsultantów ślubnych.
W skład Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych wchodzą tylko sprawdzeni i doświadczeni konsultanci. Konsultant ślubny należący do PSKŚ, cechuje się profesjonalizmem, dogłębną znajomością rynku i wysokim standardem usług.

Cele Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

 • popularyzacja zawodu konsultanta ślubnego, zwanego także „wedding plannerem”,
 • integrowanie firm prowadzących działalność kompleksowej organizacji ślubu i wesela,
 • dbanie o pozytywny wizerunek całej branży,
 • dbanie o jakość usług świadczonych na rzecz klientów,
 • działalność na rzecz tej branży, ze szczególnym uwzględnieniem popularyzacji usług konsultantów ślubnych wśród nowych klientów,
 • a także potencjalnych podwykonawców.

Stowarzyszenie realizuje swoje cele w szczególności przez

 • organizowanie prezentacji, szkoleń i innych spotkań,
 • ochronę praw i interesów członków Stowarzyszenia,
 • propagowanie i promocje celu i założeń stowarzyszenia poprzez reklamę,
 • prowadzenie działalności wydawniczej służącej realizacji celów statutowych,
 • realizowanie zadań wynikających z członkostwa w organizacjach krajowych i międzynarodowych.

DJ Kabi działa w branży prowadzenia szeroko rozumianych imprez okolicznościowych, od 2000 roku – to ponad 23 lata na rynku! W tym czasie wiele się zmieniło, ale nie zmieniło się jedno – chęć podnoszenia swoich kwalifikacji i finalnie bycie najlepszym! Wszystko po to, aby jedyny tak wspaniały dzień i wieczór w życiu każdej pary młodej, był zapamiętany tak, jak faktycznie wyglądał – czyli rewelacyjnie!

Certyfikat, to tylko papier, względnie elektroniczny dokument, lub zdjęcie…jednak za tym wszystkim kryje się coś więcej – ZAUFANIE. Jest to przede wszystkim świetna realizacja powierzonego zadania. Każdy DJ prowadzący wesela, eventy, lub inne uroczystości, nosi ciężar i odpowiedzialność wykonania zlecenia najlepiej jak się da. Ocena poprowadzenia uroczystości przez samego prowadzącego-DJ’a nigdy nie jest obiektywna. Dlatego miarą sukcesu DJa są uśmiechnięte twarze pary młodej, zadowolenie zaproszonych gości, ilość przyjętych uścisków, piątek, żółwików, a w dalszej części pozytywne wpisy, komentarze, dyplomy, nagrody i certyfikaty.

Posted on 7 lutego 2023 in Pozostałe uroczystości

Back to Top