DJ Roku 2017 w plebiscycie ogólnopolskim Gali Branży Weselnej

DJ Roku 2017 w plebiscycie ogólnopolskim Gali Branży Weselnej, to tytuł jaki otrzymałem na rozdaniu nagród w Rzeszowie. Gala odbyła się 24 listopada w Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie. W głosowaniu sms’owym które trwało od sierpnia do listopada otrzymałem największą liczbę głosów z pośród wszystkich zgłoszonych firm w kategorii DJ. W plebiscycie brało udział 48 firm z całego kraju i tylko jedna firma z województwa kujawsko-pomorskiego – DJ&Wodzirej KaBi Bydgoszcz. Organizatorem Kapituły Branży Weselnej składała się z członków Telewizji Grupy Medialnej Info oraz Ogólnopolskiego Portalu Ślubnego „Weselny Expert”. Wydarzenie było transmitowane na żywo w całym kraju, a także za granicą. Transmisje można było także oglądać na stronie portalu ślubnego Weselny Expert oraz Facebook’u, gdzie na łamach tych portali można przeczytać więcej na temat samej Gali oraz wiele ciekawych porad w temacie organizacji wesel.

Pierwsze miejsce i tytuł DJ’a roku 2017 w głosowaniu ogólnopolskim, to olbrzymie wyróżnienie, prestiż i powód do dumy. To także ogromna odpowiedzialność, ponieważ swój głos oddało na mnie setki osób ufając mojemu doświadczeniu i wyrażając w ten sposób zadowolenie z realizacji wykonanych przeze mnie zleceń. Nagroda ta, to także uhonorowanie mojej wieloletniej pracy w prowadzeniu uroczystości weselnych i nie tylko oraz olbrzymia motywacja. Nagroda ta dodała mi olbrzymią energię na kolejne lata.

Już w nowym, zbliżającym się roku 2018 na moich klientów czeka wiele niespodzianek i pomysłów, które będą realizowane na najbliższych uroczystościach weselnych, ale o tym już niebawem 🙂 Zapraszam do zapoznania się z materiałami z Gali na moim profilu na Facebook’u oraz w galerii zdjęć na mojej stronie.

DJ&Wodzirej KaBi, to prowadzenie wesel na terenie Bydgoszczy, całego województwa kujawsko-pomorskiego oraz terenie całego kraju. Jeżeli planujesz swoje wesele, jubileusz, sylwester, imprezę firmową, studniówkę lub każdą inną imprezę, zaufaj mojemu doświadczeniu. Inni już to zrobili, a Ty nie zostaw swojego wyjątkowego dnia w życiu przypadkowi i skontaktuj się ze mną telefonicznie lub skorzystaj z formularza. Zapraszam do niezobowiązującego spotkania, gdzie w trakcie rozmowy przedstawię i omówię szczegóły mojej pracy i zapoznam ze swoją ofertą prowadzenia, oświetlenia i nagłośnienia Twojej uroczystości.

Wszystkim swoim klientom dla których miałem przyjemność pracować i spełnić ich marzenie wesela idealnego, swojej rodzinie, wszystkim bliskim i znajomym pragnę z całego serca podziękować. To dzięki Wam cieszę się tytułem najlepszego DJ’a w Polsce.

 

DJ Roku 2017 – DJ&Wodzirej KaBi Bydgoszcz

Posted on 30 listopada 2017 in Wesela

Back to Top