Weselny sezon 2018 na dobre rozpoczęty

Weselny sezon 2018

Weselny sezon 2018 został już na dobre rozpoczęty. W tym roku przygotowałem wiele niesamowitych niespodzianek, a wszystko z myślą o moich fantastycznych Młodych Parach i zaproszonych przez Nich gości.

DJ & Wodzirej Kabi nie próżnuje, a ciągle ewoluuje. W przygotowaniu jest nowe stanowisko pracy oraz inne rozmieszczenie oświetlenia. W tym roku uczestniczyłem także w szkoleniu dla Dj’ów, wodzirejów i konferansjerów, a wszystko by ciągle pogłębiać swoją wiedzę. Sezon weselny 2018/2019 będzie obfity w innowacyjne, pomysłowe i przeznaczone dla każdej grupy wiekowej gry, zabawy i animacje. Dj weselny to nie tylko odtwarzanie muzyki, ale pełne zaangażowanie w każdą minutę uroczystości, począwszy od momentu wejścia Pary Młodej i weselników do lokalu.

Rok weselny 2017, podobnie jak rozpoczęty 2018 to setki poznanych ciekawych ludzi oraz wiele odwiedzonych domów weselnych, restauracji, zajazdów a także wielkich miast i miasteczek. Na szczególną uwagę i lokal godny mojego polecenia zasługuje Karczma Pod Gołębiem w Złej Wsi Wielkiej. Zdjęcia i film z tego miejsca można znaleźć także w mojej galerii. Ciekawy i nowoczesny wystrój sali weselnej świetnie będzie wyglądał w obiektywie aparatu fotograficznego czy kamery. Karczma Pod Gołębiem to tylko jedno z miejsc na mojej trasie, ale tych jest o wiele więcej. Wszystkim moim klientom z przyjemnością pomogę i doradzę w wyborze miejsca na tą niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju uroczystość, jakim jest wesele.

Rok 2018, to także dwóch prowadzących, co pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć dynamikę i płynność wesela. Już wkrótce przedstawię nowego członka team’u DJ KaBi Bydgoszcz. Dwuosobowy skład pozwoli lepiej rozdzielić rolę na prowadzącego i technicznego odpowiedzialnego za nagłośnienie i oświetlenie uroczystości.

Każdorazowo zachęcam do odwiedzin mojego profilu na Facebook’u oraz śledzenie komentarzy klientów, informacji, zdjęć i filmów z uroczystości z moim udziałem. Zapraszam wszystkie pary do niezobowiązującego spotkania, gdzie szczegółowo przedstawię moją ofertę i scharakteryzuję moją pracę. Organizując swoje wesele należy pamiętać iż terminy letnie często należy rezerwować z dwu letnim wyprzedzeniem.

Pozdrawiam

DJ&Wodzirej KaBi

Posted on 10 lipca 2018 in Wesela

Back to Top